Sauna SPORT

ZVEME VÁS DO NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO PROVOZU

"SAUNA SPORT" V ULICI ZA HRÁZÍ U JABLONECKÉ PŘEHRADY

potirna_S.jpg

Po dva měsíce trvajících stavebních úpravách Vás od října 2012 zveme k pobytu v nově zbudovaném interiéru Sauny SPORT v ulici Za Hrází u Jablonecké přehrady v objektu bývalé sauny Bižuterie.

 Považujeme za čest, že právě nám připadl úkol tento legendární saunový resort přivést k novému zrodu. 

Přejeme všem návštěvníkům příjemný pobyt a novému interiéru mnoho let služby občanům a návštěvníkům statutárního města Jablonec nad Nisou.

Současná kapacita sauny je 54 osob, rozšířili jsme pro Vás provozní dobu o společnou saunu o sobotách. nedělích a státních Svátcích a to vždy až do 21,00 hodin.

K vašemu spokojenému pobytu jsou připraveny zbrusu nové šatny a vstupní vestibul, sprchy na mytí mýdlem, zchlazovací sprchy, infrakabina, nově vybavená lehárna, zchlazovací bazén a samozřejmě zlatý hřeb podniku - potírna s výhledem ven a dostatečnou kapacitou pro všechy milovníky saunování. 

I nadále je pro vás připraveno bohaté teplé i studené občerstvení, které k tomuto podniku historicky neodmyslitelně patří.

 

PROVOZNÍ DOBA SAUNY SPORT
pondělí zavřeno sanitární den
úterý 12,00 - 21,00 společná sauna
středa 12,00 - 21,00 výhradně pro muže
čtvrtek 12,00 - 21,00 výhradně pro ženy
pátek 12,00 - 21,00 společná sauna
sobota 12,00 - 21,00 společná sauna
neděle a státní svátky 12,00 - 21,00 společná sauna

                          Kontakt : p.Bartoš  tel.: 602 833 522

 

                          CENÍK SAUNY SPORT
                         Bez časového omezení
Jednorázové vstupné 180,- Kč
Děti do 10 let 80,- Kč
Permanentka na 10 vstupů 1 400,- Kč

vchod potirna_S.jpg Potírna je srdcem každé sauny, délka pobytu v potírně je u každého individuální, obvykle v rozmezí 10 - 20 minut. 

Před prvním pobytem v potírně se důkladně umyjte mýdlem ve sprše k tomu určené. Během pobytu v sauně již dále mýdlo ani jiné kosmetické přípravky zásadně nepoužívejte.

Při pobytu v potírně sledujte své vlastní pocity a vždy se jimi řiďte, závody kdo vydrží nejdéle nemusí být tím nejlepším vyvrcholením pobytu v sauně.

 Před vstupem do potírny vždy odložte veškeré oblečení a obuv.

 V potírně zásadně používejte dostatečně vekou podložku - prostěradlo či osušku, která je při Vašem vstupu do lázně suchá. Během pobytu v lázni dbejte, aby celé vaše tělo včetně končetin spočívalo na podložce, nikoliv přímo na lavicích potírny.

Ideální počet opakování pobytu v sauně je 3x - 4x, doba zchlazování by měla být alespoň stejně dlouhá jako doba prohřívání. Po posledním prohřátí si dopřejte odpočinek alespoň 30 minut

 Během lázně a pobytu se nebojte zeptat obsluhy sauny na správné postupy a užívání, aby jste ukončili saunu správně odpočatí a zrelaxovaní. Prosíme řiďte se pokyny saunáře i pokud jste saunovými matadory.

leharna_S.jpg

 

Prostorná lehárna nabízí k odpočinku devět lůžek, každé s dekou, vždy použijte i suché prostěradlo.

V lehárně najdete i váhu, která Vám ihned sdělí všechny pozitivní účinky Vašeho pobytu v sauně.

Lehárna slouží především k odpočinku, při konverzaci berte ohled i na ostatní návštěvníky, kterří si užívají nerušeného relaxu po lázni.

Pro pohyb v lehárně doporučujeme použít pohodlnou "relaxační" obuv pro váš maximální komfort a pohodlí.

Během pobytu v sauně nezapomeňte doplnit tekutiny a to po každém pobytu v potírně. Pestrou nabídku nejdete v příjemném prostředí saunového baru, kde Vás personál rád obslouží.

 

zchlaz bazenek_S.jpg

 

Zchlazovací bazén je napájen studenou vodou o teplotě v rozmezí 6 - 9°C. Před jeho použitím vždy navštivte zchlazovací sprchy, aby jste dokonale smyli z těla pot z lázně.

Po opuštění bazénu se vždy osušte, dbáte tím i na vlastní bezpečnost. Neřízený pohyb mokré osoby po resortu může způsobit úraz Vám i ostatním klientům.

Voda ve zchlazovacím bazénu je průběžně měněna po celou dobu provozu, bazén je každý den pečlivě omyt a desinfikován. Dbáme tak o váš maximální komfort a požitek z pobytu v sauně.

zchlaz sprcha_S.jpg

 Zchlazovací sprchy slouží výhradně k opláchnutí po pobytu v potírně, před využitím zchlazovacího bazénu, zde nepoužívejte mýdlo, sprchové gely ani jakékoli jiné kosmetické přípravky.

Před odchodem ze sprchy do ostatních prostor sauny se vždy pečlivě osušte. Neřízený pohyb mokré osoby po resortu může způsobit úraz Vám i ostatním klientům.

Pro váš maximální komfort je každá sprcha vybavena regulací teploty vody. K dosažení žádaného účinku saunové lázně doporučujeme nastavit regulátor na maximální studenou. Po opláchnutí potu nevynechte zchlazovací bazén. Nezapomeňte se potopit do vody i s hlavou, nebo si alespoň důkladně svlažit zátylek.


Aktuality

 • Pondělí,
  30. červenec, 2018

  Sauna SPORT

  Vážení zákazníci,

  Sauna SPORT (Za Hrází) od 31.7.2018 do 31.8.2018 UZAVŘENA.

  Děkujeme za pochopeni

 • Středa,
  18. červenec, 2018

  OTEVŘENÍ PLAVECKÉHO BAZÉNU

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že plavecký bazén bude pro veřejnost otevřen 1.8.2018 od 8,00 hodin. Sauna bude otevřena…
 • Pondělí,
  28. květen, 2018

  Objednávky na masáže

  Vážení zákazníci,

  na masáže k panu Hanslianovi se objednávejte na telefonním čísle 721 355 950.

  Děkujeme