Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Ovšem, že se zde najde místo i pro Vaše ratolesti snažící se o svá první opravdová tempa. Pro milovníky skoků do vody z bloků je pro tuto aktivitu vyčleňena tzv. "hluboká" strana bazénu s hloubkou 1,6 m. postupně se snižující dno jde na druhé straně na "pouhých" 110 cm, tam by se dobře zalomená šipka nemusela zcela vyplatit.To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

Vodních radovánek ve velkém bazénu si můžete užívat až do doby 15-ti minut před zavírací hodinou. To znamená v pondělí až sobotu do 21:15 hodin, v neděli a státní svátky do 19:45 hodin.

V pracovních dnech s vyjímkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte prosím pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může Vám pomoci při plánování Vaší návštěvy.

 


Aktuality

 • Pátek,
  31. červenec, 2015

  Vážení návštěvníci

  Uzavření celého areálu bazénu

 • Pondělí,
  20. červenec, 2015

  Flexi Pass

  Vážení zákazníci, od 20.7.2015 u nás v bazénu můžete nově platit poukázkami Sodexo Pass, které můžete využít na vstup do bazénu,…
 • Úterý,
  30. červen, 2015

  Letní provoz sauny

  Vážení návštěvníci, po celý červenec bude sauna uzavřena a v srpnu Vám bude k dispozici ve dnech: čtvrtek: muži -…