Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Ovšem, že se zde najde místo i pro Vaše ratolesti snažící se o svá první opravdová tempa. Pro milovníky skoků do vody z bloků je pro tuto aktivitu vyčleňena tzv. "hluboká" strana bazénu s hloubkou 1,6 m. postupně se snižující dno jde na druhé straně na "pouhých" 110 cm, tam by se dobře zalomená šipka nemusela zcela vyplatit.To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

Vodních radovánek ve velkém bazénu si můžete užívat až do doby 15-ti minut před zavírací hodinou. To znamená v pondělí až sobotu do 21:15 hodin, v neděli a státní svátky do 19:45 hodin.

V pracovních dnech s vyjímkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte prosím pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může Vám pomoci při plánování Vaší návštěvy.

 


Aktuality

 • Pátek,
  29. květen, 2015

  Zchlazovací bazén v sauně

  Vážení zákazníci, k Vaší spokojenosti se dne 2.6.2015 bude opravovat zchlazovací bazén v sauně. O znovuotevření Vás budeme informovat na…
 • Pátek,
  29. květen, 2015

  V neděli 31.5.2015 děti vstupné ZDARMA

  Vážení návštěvníci, v neděli 31.5.2015 jsme pro Vás připravili akci ke dni dětí. Vezměte své děti k nám do bazénu…
 • Středa,
  20. květen, 2015

  Dětský den

  Vážení návštěvníci, udělejte svým dětem radost a vezměte je na dětský den na zahradu za naším bazénem a prožijte s…