Sprinttriatlon

Bija[2].pnglogo_mesto.gif                

 

O plaveckém oddílu TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou:
 

  Plavecký oddíl je součástí TJ Bižuterie Jablonec n./N. Založení oddílu se datuje od roku 1950. Za svou dlouhodobou existenci se nám podařilo vychovat spoustu plavců i výborných reprezentantů.

  S výcvikem začínáme u dětí ve věku 6-7let, v prvním roce klademe důraz na zvládnutí všech plaveckých způsobů, přípravu k první účastí na závodech, ale i zdokonalení pohybu ve vodě a pod vodou formou hry. V této fázi je naším hlavním cílem založit novou generaci budoucích plavců, která bude chtít ve sportu pokračovat především kvůli skvělé partě a zájmu o plavání.

  V dalších letech, s přibývající intenzitou tréninků, děti postupně zdokonalují svůj plavecký styl a vytrvalost. Zároveň také zařazujeme jiné formy především suchou přípravu (cvičení, kolektivní hry v tělocvičně, kolo, běžky, lezení) a tím zdokonalujme všechny pohybové dovednosti, posilujeme všechny svalové skupiny a budujeme kamarádský kolektiv.

Do poslední fáze = nejvyšší skupiny našeho oddílu vstupují děti zhruba na hranici 13-14let. Zde většinou reprezentují oddíl jako vynikající plavci, často i reprezentanti ČR. Především ale mají možnost do života vstoupit jako všestranní sportovci s vazbou na skvělý kolektiv.

Všichni naši trenéři jsou bývalými plavci BiJa, s vlastními zkušenostmi vrcholových sportovců.Více na webu plaveckého oddílu zde
 
 
 
bija_skupina.jpg

Aktuality

 • Pondělí,
  28. květen, 2018

  Objednávky na masáže

  Vážení zákazníci,

  na masáže k panu Hanslianovi se objednávejte na telefonním čísle 721 355 950.

  Děkujeme

 • Čtvrtek,
  26. duben, 2018

  V PONDĚLÍ 30.4.2018 OTEVŘENO OD 15,00 H.

  Vážení zákazníci,

  v pondělí 30.4.2018 bude pro veřejnost pl.bazén výjimečně otevřen od 15,00 hodin!!

  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • Pondělí,
  23. duben, 2018

  ODSTÁVKA PLAV.BAZÉNU 2018

  Vážení zákazníci, z důvodu plánované rekonstrukce střechy bude celý areál plaveckého bazénu UZAVŘEN od 2.6.2018. Předpokládaný termín otevření 21.7.2018. Sluneční…